letenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suvise ponosan da bih shvatio kako je tesko...

Go down

Suvise ponosan da bih shvatio kako je tesko... Empty Suvise ponosan da bih shvatio kako je tesko...

Post  SINGAPURCANAC Wed Nov 09, 2011 6:46 pm

Iskoristih ove reci mudrog Caneta iz Partibrejkersa jer se tako i osecam. Prvobitno sam mislio da ih napusim ,odmah u naslovu, onda shvatim da bi se vatali za ruzne reci, uvredjivali bi se i ostalo, pa odlucih da budem malo umereniji.

Gospodo iz Uprave JAT-a hvala Vam sto ste zemlju u kojoj sam se rodio i skolovao doveli na nivo nerazvijene Africke zemlje, u Aziji vec odavno i nema tako nerazvijenih zemalja , mada i ova konstatacija za Afriku mozda danas vise ne stoji. Mada licno mislim da dok je KOnga,Nigerije i slicnih bisera imace te skim i da se portedite.

Nisam hteo da pisem kad sam cuo vest. Osim u krajnjim extremima, kako ovo zvuci sutrovo, ni ne bavim se temama o vazduhoplovstvu u regionu. Kad me pitaju zasto, ja im odgovaram da nijedan novinar ne izvestava sa takmicenja u skijanju iz Libana. Nije da nema skijanja u Libanu, samo nije relevatno. tako i ovi nasi experti. Nije da ne lete i da ne rade, samo nisu relevantni.

to sto pilot u JAT-u leti i cak bude kapetan , da nema adekvatno ovlascenje i tip vazduhoplova, to i nije nekakva vest. sve dok ima majmuna koji kupuju karte kod JAT ,bice gladnih Partijasa zeljnih da im uzmu te pare. Prost odnos. Ja ne letim JAT-om i nikom to ne preporucujem. ali,
kraj vesti je poprilicno neverovatan. pod pretpostavkom da je novinar dobro preneo i da je tako, citiram poslednju recenicu iz Blica:

[/quote] Pilot Premović od inspekcijske provere ne leti kao kapetan, ali obavlja funkciju savetnika za bezbednost generalnog direktora. [quote]

ja ne mogu da verujem , da covek koji sebi dozvoli da vozi avion kao kapetan bez adekvatnog papira, dobije nakon toga radno mesto SAFETY ADVISOR of GENERAL MANAGER

Ovo bi bilo previse i za gorespomenute africke zemlje.

u tom kontekstu pozdravljam upravu JAT-a

lol!
SINGAPURCANAC
SINGAPURCANAC
Admin

Posts : 415
Join date : 2010-11-29
Age : 49
Location : mauritius,soon or later

https://letenje.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum