letenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Low Cost letovi Beograd - Dubai

2 posters

Go down

Low Cost letovi Beograd - Dubai Empty Low Cost letovi Beograd - Dubai

Post  japanac Tue Sep 27, 2011 10:47 am

Kompanija iz Emirata 'Flydubai' pocinje da leti od Novembra 4 puta nedeljno na relaciji Beograd - Dubai.

Okvirna cena povratne karte 350-400 eura.

Vise detalja na ovom linku:

http://www.businesstravellerme.com/middle-east/news/flydubai-starting-belgrade-flights

www.flydubai.com

pozdrav
bounce



japanac

Posts : 7
Join date : 2011-01-13

Back to top Go down

Low Cost letovi Beograd - Dubai Empty Re: Low Cost letovi Beograd - Dubai

Post  SINGAPURCANAC Tue Sep 27, 2011 10:32 pm

Pre neki dan mi je kolega koji prati tematiku ( naslov toga sto on prati ja bih stavio pod naslov " Beskonacna vera da bilo kome na Balkanu treba letenja" Very Happy ) javio tu vest. Odemo i proverimo na sajt , stvarno ima. Isti dan objavili su i zainteresovani mediji, prvo bliskoistocni pa bezbednoletenje.com pa ostali...
Tu se povede diskusija tipa " a cemu? " i "a zasto ne otvaraju liniju ONI a ne OVI?" i slicno.
Neke teze iz tog razgovora mogu biti zanimljive siroj citalackoj publici.

Licnog sam misljenja da Fly Dubai( komapnija koja je pod punim vlasnistvom i kontrolom Emirates-a, da ne bude nekih dodatnih zabuna ) dolazi iz sledecih razloga:

-Isprobace teren tj izvrsice pouzdanu sondazu i moc trzista
-Takodje ce proveriti sve elemente nuzne za obavljanje bezbednog ,redovnog i efikasnog aviosaobracaja( Ni ne sumnajm uopste da ce kolege iz Beograda osvetlati obraz)
-I zadnje ne manje bitno, ne samo da ih to nece kostati nego ce i zaraditi,

Beograd -Dubaiji je samo po sebi atraktivno, mogucnost presedanja na druge letove Fly Dubaiija je vec proverena i moje licno misljenje je da je upravo taj sgement eldorado mogucnosti kako za putnike tako i za aviokompaniju.Mi smo isprobali varijantu Beograd-Dubaiji-Muskat i nazad, 350 eura sa svim taksama, u periodu kada je Oman najlepsi u odnosu na nas, sredina Novembra. Izuztena regionalna pokrivenost i verovatno propisno uskladjen red letenja( drugacije ne bi imalo smsila da otvaraju liniju) ce biti hit, potpisujem. To je nesto sto je Beogradskom aerodromu godinama falilo, mnogi su pokusavali ali bezuspesno, tako da ja uopste ne sumnjam u uspesnost linije.

Takodje ocekujem dalji razvoj situacije, prolecni red letenja, ne cetiri leta sedmicno nego svaki dan u sedmici, a zimski red letenja stizu i ONI , cetir' puta sedmicno. Do tada ce imati sve ulazne podatke tako da ce rizik ako ga uopste bude bilo biti minimalan, za razliku od ovog trenutka kada on ipak postoji u znacajnijoj meri.
zivi bili pa videli....
SINGAPURCANAC
SINGAPURCANAC
Admin

Posts : 415
Join date : 2010-11-29
Age : 49
Location : mauritius,soon or later

https://letenje.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum