letenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uputsvo za postavljanje slika

2 posters

Go down

Uputsvo za postavljanje slika Empty Uputsvo za postavljanje slika

Post  SINGAPURCANAC Fri May 20, 2011 2:37 pm


Svojim skromnim znanjem u IT sferi pokusacu onome ko je zainteresovan a nije bas najvicniji da postavi slike da dam ideju kako bi to moglo da se uradi.

1. Otvoriti nalog na www.photobucket.com Mislim da nije komplikovano.

2. Slike sa racunara/cd/aparata uplodovati na photobucket.com ,

3. savetujem da se slike sloze u odgovarajuce foldere i grupe sa adekvatnim nazivima kako bi bila olaksana naknadna potraznja, a u svakom slucaju ne pomerati slkie iz albuma u album ili po folderima nakon sto se slika objavi na sajtu,jer program u protivnom nece vise prikazivati sliku,i logicno je, nije slika "vise na istoj adresi"

4.Uradi se resize fotografije 640*480 zato sto je ta rezolucija najbolja za prikazivanje na forumu,

5. klikne se levim klikom na prozor ispod slike ili sa strane ,u zavisnosti od toga gde se prozor nalazi, ispred tzv prozora pise IMG code. Onda bi prozorce trebalo da pozuti i da pise "copied"

6.Onda se klikne na forum na mesto gde hoces da postavis sliku ,pa desni klik,"paste" i to je to.

Npr.
Uputsvo za postavljanje slika DSC07936

ote mi se Singapore airlines.... lol!

NAPOMENA: Postoje i druge opcije, ja ih licno nisam koristio a photobucket ume da bude nekooperativan, citaj izuva iz cipela od zivciranja itd...

NAPOMENA 2: Svako ko ima bolju varijantu dobrodosao je da nam ovde napise i objasni situ. Najbolji predlog placamo ....( kafom na racun predlagaca)

NAPOMENA 3: ukoliko jos ima nedoumica slobodno pitati, tu smo da odgovorimo....
SINGAPURCANAC
SINGAPURCANAC
Admin

Posts : 415
Join date : 2010-11-29
Age : 49
Location : mauritius,soon or later

https://letenje.forumotion.com

Back to top Go down

Uputsvo za postavljanje slika Empty Ćim uzmognem...

Post  cvetko Tue May 24, 2011 6:02 pm

Eto 'fala.
Probaćemo, čim stignemo.

U zdravlje legendo Very Happy
cvetko
cvetko
cekajuci stalni angazman
cekajuci stalni angazman

Posts : 26
Join date : 2010-11-30
Age : 56
Location : Sjeverozapadna Azija

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum