letenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cene aerodromskih usluga i usluga KL

Go down

Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Empty Cene aerodromskih usluga i usluga KL

Post  SINGAPURCANAC Tue Mar 29, 2011 1:42 pm

Kao sto sam i obecao evo ih vazeci cenovnici za usluge aerodromskih preduzeca i usluge kontrole letenja.
Trenutno sam postavio Srbiju ,Crnu Goru, BiH i Hrvatsku .

Ovo su zvanicni dokumenti i jedino validni,ostale prica tipa "rekao mi Djoka" su bas upravo to, "rekao mi Djoka" .E pa nek ti onda Djoka isplanira troskove!

Za detaljnija tumacenja, nadamo se da ce neko bolje znati od mene pa da ce pojasniti . Ne mogu da kazem da mi je jasno bas sve.
Attachments
Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Attachment
310555-LQ_GEN_4_1_en.pdf Bih Cene ad uslugaYou don't have permission to download attachments.(146 Kb) Downloaded 8 times
Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Attachment
LD_GEN_4_1_en.pdf hrvatska cene ad uslugaYou don't have permission to download attachments.(284 Kb) Downloaded 3 times
Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Attachment
LD_GEN_4_2_en.pdf Hrvatska cene KLYou don't have permission to download attachments.(180 Kb) Downloaded 1 times
Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Attachment
LQ_GEN_4_2_en.pdf BiH cene KLYou don't have permission to download attachments.(103 Kb) Downloaded 2 times
Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Attachment
LY_GEN_4_1_en.pdf Srbija i CG cene ad uslugaYou don't have permission to download attachments.(74 Kb) Downloaded 2 times
Cene aerodromskih usluga i usluga KL  Attachment
LY_GEN_4_2_en.pdf Srbija i CG cene KLYou don't have permission to download attachments.(665 Kb) Downloaded 3 times
SINGAPURCANAC
SINGAPURCANAC
Admin

Posts : 415
Join date : 2010-11-29
Age : 49
Location : mauritius,soon or later

https://letenje.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum