letenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sajt,verzija 1.86

Go down

sajt,verzija 1.86 Empty sajt,verzija 1.86

Post  SINGAPURCANAC Mon Feb 14, 2011 12:28 pm

kao sto se da primetiti uspeli smo malo da sredimo neke funkcije na sajtu ,ali prava resenja ce morati jos da sacekaju do implementacije.

U osnovi je nekoliko problema.
-podaci koji su potrebni da bi se ispunila osnovana namena sajta su ili tesko dostupni ili ne postoje u takvoj formi.
- Dobiti odobrenja za pojedine ideje od pojedinih institucija ide jako sporo.
-naci kvaliteno oblikovanu informaciju,onakvu kakva bi mogla biti interesantna citaocima je takodje prica za sebe. deluje paradoksalno da u vremenu interenta neka infomacija ne postoji u zeljenom obliku ali to je nesto sto je i mene iznenadilo,da budem iskren
- cak i kad sve nadje i slozi pitaje je kako radi. A na to nisu imuna ni najveca imena u svetu izvora informacija.

-Forum ce biti dobar ali je takodje potrebno vremena da se nadje i uveze odgovarajuci softver. do daljnjeg se moze kortistiti ovaj forum ,a onda kad sve pororadi ja cu preuzeti na sebe da prebacim postove.

iako sam najavljivao za vikend 2.0 verziju kod koje bi trebalo da sve funkcije budu u opticaju,ipak se pred vama nalazi verzija 1.86 koja je maltene 2.0 verzija, ali nije. Very Happy

Urednicki tim nastavlja da radi,zahvaljujemo se na podrsci i radujemo se vasim komentarima,ucescem i kritikama u cilju poboljsanja.

urednicki tim sajta,
www.bezbednoletenje.com
SINGAPURCANAC
SINGAPURCANAC
Admin

Posts : 415
Join date : 2010-11-29
Age : 49
Location : mauritius,soon or later

https://letenje.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum